Złoty Wiek – Część 1 chomikuj pdf

Ocena

Złoty Wiek – Część 1 chomikuj pdf

Stary król nie żyje. Jego córka Tilda przygotowuje się do objęcia po nim tronu, przygotowując się do niezbędnych reform, aby ulżyć losowi ludu cierpiącego głód i ucisk ze strony dworskiej arystokracji. Jednak spisek jej brata nieoczekiwanie skazuje ją na wygnanie. Z pomocą dzielnego rycerza, mądrego Tankreda i lojalnego Bertila zdetronizowana księżniczka postanawia odzyskać swoje królestwo. Tak rozpoczęły się ich pełne przygód wędrówki, podczas których ich losy uwikłały się w „Złoty Wiek”. Złoty Wiek to nie tylko legenda czy bajka. To zagubiona księga, która ma taką moc zmieniania oblicza świata… Cyril Pedrosa, którego współautorem jest Roxanne Moreil, odświeża tutaj średniowieczną epopeję. Baśnie feudalne stają się baśniami społecznymi, gdy tradycyjna baśń rycerska ustępuje miejsca opowieści namiętnej bohaterki. W ten sposób autor odwołuje się zarówno do przeszłości, jak i przyszłości. Robią to w nadziei, że po długiej ciemnej nocy ludzkość wciąż marzy o jaśniejszym jutrze.

Złoty Wiek – Część 1 chomikuj pdf

Złoty Wiek – Część 1 chomikuj pdf

Książka Złoty Wiek – Część 1 chomikuj została napisana przez przez Cyril Pedrosa. Złoty Wiek – Część 1 epub ma 228 str. kartek. Złoty Wiek – Część 1 pdf należy do serii pozycji Złoty Wiek (tom 1). Złoty Wiek – Część 1 pdf jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.