Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj pdf

Ocena

Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj pdf

Cześć, jak się macie? Przyznam się, że ja nie najlepiej. Gdzieś na horyzoncie majaczy koniec wakacji, ale w praktyce – ta upragniona chwila oddala się z każdym dniem! Nie. Nie jestem chora! I wcale nie narzekam na wakacje. Każdy człowiek je lubi. Jednak najwyraźniej zabrakło mi zapału i apetytu na przygodę – dokładnie tak ujęła to mama – gdy zupełnie znienacka gruchnęła wiadomość o planowanym wyjeździe…

“Zosia z ulicy Kociej” to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W dwunastej części między innymi: podróż z DŻIPILINĄ, KIAMPEROWY SIENNIK POKŁADOWY, KUWETA ITALIANA i przyjęcie u cyrkowców. Jednego możecie być pewni – z mieszkańcami Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!

ilustrator: Agata Raczyńska

Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj pdf

Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj pdf

Książka Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj została napisana przez przez Agnieszka Tyszka. Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita epub ma 208 str. stron. Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj należy do książek z cyklu Zosia z ulicy Kociej (tom 12). Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita chomikuj jest pozycją z gatunku literatura młodzieżowa.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.