Zostań, jeśli kochasz chomikuj pdf

Ocena

Zostań, jeśli kochasz chomikuj pdf

Książka wydana wcześniej pt.: “JEŚLI ZOSTANĘ”.

Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.

Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć?

Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. “Zostań, jeśli kochasz” opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.

Zostań, jeśli kochasz chomikuj pdf

Zostań, jeśli kochasz chomikuj pdf

Książka Zostań, jeśli kochasz chomikuj była napisana przez Gayle Forman. Zostań, jeśli kochasz mobi ma 248 str. kartek. Zostań, jeśli kochasz czytaj online należy do serii pozycji Jeśli zostanę (tom 1). Zostań, jeśli kochasz chomikuj jest pozycją z gatunku literatura młodzieżowa.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.